کد خبر :   462  | تاریخ خبر : 1397/06/18  | ساعت : 14:07

شركت در نمايشگاه شناختي دقيق تر از نيازهاي فعالان صنعت دام و طيور مي دهد


معاون تضمين كيفيت موسسه تحقيقات واكسن سرم سازي رازي گفت: شناخت دقيق نيازهاي صنعت دام و طيور و تعامل با فعالان اين بخش مهمترين هدف موسسه از شركت در نمايشگاه است. 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومي موسسه رازي، دكتر مهرداد راسخي در مصاحبه با شبكه تلويزيوني العالم در هفدهمين نمايشگاه دام، طيور و صنايع وابسته، با اشاره به حدود يك قرن قدمت و توليد بيش از ٨٠ نوع فرآورده بيولوژيك در اين موسسه گفت: اين فرآورده ها شامل واكسن هاي انساني، سرم هاي درماني ضد مارگزيدگي و عقرب زدگي، واكسن هاي دامي و طيور بوده و توليد واكسن و فرآورده بيولوژيك براي آبزيان نيز به اين گروه ها اضافه شده است.

وي افزود: موسسه رازي همچنين بزرگترين توليد كننده حيوانات آزمايشگاهي است و از  اين حيوانات فرآورده هاي خوني هم توليد مي كند.

معاون تضمين كيفيت موسسه رازي حضور در نمايشگاه را فرصتي براي معرفي هرچه بهتر موسسه و تعامل و تبادل نظر با متخصصان، محققان، اساتيد، دامپزشكان، كلينيسين ها و دامدارها دانست و اظهار كرد: معرفي توانمندي ها و ظرفيت هاي موسسه و شناخت دقيق نيازهاي صنعت دام و طيور مهمترين اهداف شركت در نمايشگاه است.

دكتر راسخي در پاسخ به وضعيت صادرات محصولات موسسه رازي هم يادآور شد: هم اكنون به كشورهاي حاشيه خليج فارس، واكسن و به چند كشور اروپايي فرآورده بيولوژيك صادر مي كنيم. علاوه بر اين در مرحله انتقال دانش فني توليد واكسن به كشور هند قرار داريم.
 
وي تاكيد كرد: درصدد گسترش صادرات و ورود به بازارهاي صادراتي بيشتري هستيم.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار