کد خبر :   461  | تاریخ خبر : 1397/06/18  | ساعت : 11:22

موسسه رازي به بازارهاي صادراتي ورود مي كند


رئيس موسسه تحقيقات واكسن و سرم سازي رازي ورود به بازارهاي صادراتي را از اهداف اين مجموعه اعلام كرد و از  تقاضاي برخي كشورها براي دريافت واكسن هاي موسسه رازي خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومي موسسه رازي، دكتر علي اسحاقي در بازديد از غرفه موسسه رازي در نمايشگاه دام و طيور با ابراز خرسندي از حضور برجسته موسسه در اين نمايشگاه، اظهار كرد:   نمايشگاه بين المللي دام و طيور مهمترين رويداد مربوط به اين صنعت در كشورمان بوده و از برنامه هاي موسسه است كه هر سال قوي تر از سال قبل حضور يابد.

  
وي افزود: علاوه بر نمايشگاه هاي داخلي، شركت در نمايشگاه هاي خارجي نيز با توجه به اهداف صادراتي موسسه، حائز اهميت است، كما اينكه تا كنون تجربه حضور در اين نمايشگاه ها را داشته ايم.

رئيس موسسه رازي با بيان اينكه اين موسسه توليدكننده ٩٠ درصد واكسن هاي انساني، ٩٠ درصد واكسن هاي دامي و بيش از ٤٠ درصد واكسن هاي طيور كشور است، تاكيد كرد: اولويت برنامه هاي موسسه رازي، تامين نيازهاي داخلي است و پس از آن به بازارهاي صادراتي ورود مي كند.

دكتر اسحاقي از تقاضاي كشورهاي همسايه براي واكسن هاي موسسه رازي خبر داد و گفت: پيشنهادهايي از كشورهاي حاشيه خليج فارس براي استفاده از توليدات اين موسسه دريافت شده است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار