کد خبر :   423  | تاریخ خبر : 1397/05/13  | ساعت : 11:18

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه رازی:

تاریخ موسسه رازی با عمل جهادی عجین شده است


معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان اینکه تاریخ این موسسه با عمل جهادی عجین شده، موفقیت های این مجموعه را مرهون و مدیون زحمات کسانی نام برد که از گذشته تا كنون بی هیاهو وظیفه خود را انجام مي دهند.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر غلامرضا شکری در نشست هم اندیشی با اعضای گروه علوم دامپزشکی فرهنگستان علوم در محل موسسه رازی، با ابراز خرسندی از حضور استادان پیشکسوت دامپزشکی در این موسسه اظهار کرد: این مجموعه بنیاد مستحکمی است که گذشتگان از سر احساس وظیفه و وطن دوستی بنیان نهادند و با همه فراز و فرودی که طی کرده امروز به آن افتخار می کنیم.

 وی با بیان اینکه تلاش کردیم امانتی که تحویل ما شد را دست کم در شرایط مقبول و یک پله بالاتر از آنچه تحویل گرفتیم به آیندگان بسپریم، تاکید کرد: این مقدرو نیست جز در سایه تلاشی شبانه روزی و ایجاد ارتباطی محکم با همه جایگاه هایی که می توانند در این عرصه کمک کنند.

دکتر شکری افزود: با توجه به شرایطی که در پیش داریم و ممکن است با محدودیت هایی مواجه شویم سعی کردیم حمایت نهادهای مرتبط را جلب کنیم اما به واقع بیشترین حمایت و همراهی از سوی دستگاه هایی بوده که کمترین ارتباط را با موسسه رازی دارند.

معاون پشتیبانی و برنامه ریزی موسسه رازی با اشاره به اینکه این موسسه به پشتوانه تجربه تحریم سال های 90 و 91 این برهه را نیز پشت سر خواهد گذاشت و به نقش تاریخی خود ادامه خواهد داد، تاکید کرد: البته این به معنای بی نیازی موسسه رازی از همراهی و حمایت مسئولان نیست بلکه همکاری تمام اساتید موجب دلگرمی ما و تلاش بیشتر برای پیشبرد برنامه ها است.

وی با بیان اینکه تاریخ موسسه رازی با غربت و عمل جهادی عجین شده است، گفت: تاریخ رازی، تاریخ دینداران است و موفقیت های این مجموعه مرهون و مدیون زحمات کسانی است که بی چشمداشت، بی دریغ و بی هیاهو وظیفه خود را در تامین واکسن های مورد نیاز کشور انجام می دهند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار