کد خبر :   381  | تاریخ خبر : 1397/04/04  | ساعت : 13:28

تاریخ پرافتخار موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مستند "نیشدارو"


تاریخ پرافتخار موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با نمایش مستند "نیشدارو" و رونمایی از کتاب "از نیش تا نوش" روز چهارشنبه 6 تیرماه در خانه هنرمندان ایران مرور می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی به نقل از خبرگزاری مهر، فیلم مستند «نیشدارو» ساخته منوچهر انور در دهه چهل ساخته شده و به فعالیت‌های موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی می‌پردازد.

«نیشدارو» از معدود مستندهای ایرانی است که می‌توان از زوایای گوناگون به آن نگریست و درباره‌اش نوشت. کتاب «از نیش تا نوش» هشت نگاه و برداشت درباره یکی از مستندهای ماندگار سینمای ایران و کوشش‌های سازنده آن است.

در این مراسم منوچهر انور، محمدرضا اصلانی، علیرضا ارواحی، پوریا جهانشاد، رامتین شهبازی و مهرداد فراهانی سخنرانی خواهند کرد.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند چهارشنبه ۶ تیر از ساعت ۱۸ به سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.


موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، باسابقه ترین مجموعه واکسن سازی در کشور و خاورمیانه است که از سال 1303 برای مبارزه و کنترل بیماری طاعون گاوی پایه گذاری شد. از آن زمان تا کنون، تولیدات این مجموعه سترگ که به همت محققان توانمند داخلی و نیروهای پرتلاش این موسسه به دست آمده، موجب پیشگیری و کنترل بیماری های خطرناک در انسان، دام و طیور شده است.

 

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار