کد خبر :   376  | تاریخ خبر : 1397/03/30  | ساعت : 13:00

رئیس انستیتو پاستور ایران از موسسه رازی بازدید کرد


رئیس انستیتو پاستور ایران با هدف شناسایی و استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، از بخش های مختلف تولیدی این موسسه بازدید به عمل آورد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علیرضا بیگلری با حضور در موسسه رازی از بخش های مختلف تولیدی این مرکز بزرگ تولیدی – تحقیقاتی کشور بازدید و در جلسه ای مشترک که با حضور دکتر عباس شفیعی پیشکسوت موسسه رازی و چهره ماندگار کشور، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه  و معاونان برگزار شد، شرکت کرد.

در این برنامه، رئیس انستیتو پاستور و معاون تولید این مرکز به اتفاق مسئولان موسسه رازی، از بخش تولید واکسن های ویروسی مصرف انسانی (فلج اطفال، سرخک، سرخجه و اوریون)، واکسن های باکتریایی مصرف انسانی (دیفتری، کزاز و سیاه سرفه) و ساختمان جدید تولید و تصفیه سرم های درمانی ضد مارگزیدگی و عقرب زدگی (B1)  موسسه رازی بازدید کردند.


پس از بازدید از بخش های تولیدی، جلسه ای مشترک به منظور شناسایی و استفاده بهینه از ظرفیت ها  و امکانات موسسه رازی، چگونگی همکاری مشترک و نحوه کمک به رفع موانع پیش روی تولید برخی واکسن ها در این موسسه برگزار و راهکارهای حل مسائل و چگونگی همکاری دو طرف برای رفع موانع بررسی شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار