کد خبر :   375  | تاریخ خبر : 1397/03/28  | ساعت : 14:12

اخذ گواهینامه "جی ام پی" برای شعب موسسه رازی در دستور کار است


معاون تضمین کیفیت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برنامه ریزی مبنی بر اخذ گواهینامه مقررات "جی ام پی" برای شعب 6 گانه این موسسه خبر داد و آن را گامی مهم در اجرای دقیق ضوابط سازمان های ناظر ملی و بین المللی دانست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر مهرداد راسخی ظهر دوشنبه در حاشیه گردهمایی دو روزه روسای شعب و معاونین تضمین کیفیت و تولید موسسه رازی که با هدف تشریح و تبیین برنامه های حوزه تضمین کیفیت این موسسه در سالن جلسات دکتر کاوه برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به جایگاه حساس موسسه رازی در تامین بهداشت و سلامت عمومی کشور، همواره تلاش ما در معاونت تضمین کیفیت، اجرای دقیق ضوابط و مقررات سازمان های ناظر ملی و بین المللی و ارتقای جایگاه موسسه رازی در دنیا است.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف برنامه عملیاتی سال 97 اخذ گواهی جی ام پی (GMP) برای هر شعبه است،گفت: سال گذشته برنامه مدون و مشخصی در حوزه تضمین کیفیت برای شعب تنظیم و ابلاغ شد تا با شناسایی موانع و ارائه راهکارهای خروج از مسئله، بتوانیم گام های عملیاتی در این بخش برداریم.

معاون تضمین کیفیت موسسه رازی افزود: کار مشترک نیازمند فهم و ادراک مشترک است و این نشست ها با ایجاد همگرایی در افکار، ما را به تحقق برنامه ها و اهداف عالی موسسه رازی رهنمون می شود.

"جی ام پی"، بخشی از سامانه تضمین کیفیت است که اطمینان می دهد محصول به صورت یکنواخت و دائم مطابق با استاندارد های کیفیت مربوطه تولید شده و تحت کنترل قرار می گیرد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار