کد خبر :   366  | تاریخ خبر : 1397/03/07  | ساعت : 10:48

رئیس موسسه رازی:

فرهنگ ارزش گذاری به زمان و تفکرگرایی در موسسه رازی نهادینه شود


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بر لزوم تقویت فرهنگ ارزش گذاری به وقت  و تفکرگرایی در این موسسه تاکید و از نیروی انسانی این موسسه به عنوان بیت المال و سرمایه آن یاد کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در جلسه شورای فرهنگی موسسه رازی که عصر یکشنبه در سالن جلسات دکتر کاوه برگزار شد، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، به ارزش زمان اشاره و اظهار کرد: عمری که در اختیار ما قرار گرفته بسیار ارزشمند است به همین علت در هر موقعیتی که هستیم باید آن را به بهترین شکل ممکن صرف کنیم و زمان را بیهوده هدر ندهیم. 

وی، یکی از وظایف شورای فرهنگی را نهادینه کردن فرهنگ ارزش گذاری به وقت دانست و افزود: این موضوع سبب می شود نه فقط در محیط کار بلکه در تمام امور زندگی با درکی درست از زمان، ارزش آن  را بدانیم و از امور بیهوده بپرهیزیم.

دکتر اسحاقی افزود: موضوع دیگری که لازم است در موسسه رازی مورد توجه قرار گیرد، تقویت تفکرگرایی و یافتن راهکارهایی برای افزایش کارایی و همدلی است و انتظار است همکاران این امر را مدنظر داشته باشند.

رئیس موسسه رازی در ادامه، تبیین سبک زندگی اسلامی و اجرای اصول آن را موجب رشد این موسسه خواند و گفت: شورای فرهنگی این موضوع را در برنامه قرار دهد.

دکتر اسحاقی همچنین با بیان اینکه نیروی انسانی موسسه رازی، سرمایه و بیت المال محسوب می شود، تاکید کرد: بیت المال فقط کاغذ و قلم نیست بلکه برای هر کدام از نیروهای انسانی که در این موسسه مشغول به کار هستند، هزینه شده و باید قدر آنها را بدانیم.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار