کد خبر :   341  | تاریخ خبر : 1397/02/19  | ساعت : 15:58

رئيس سازمان جهاد كشاورزي فارس:

ظرفيت توليد واكسن در شعبه شيراز موسسه رازي با تكميل تجهيزات مورد نياز افزايش يافت


رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان فارس با اشاره به لزوم حمايت از موسسه تحقيقات واكسن و سرم سازي رازي گفت: تكميل تجهيزات شعبه شيراز اين موسسه باعث افزايش ظرفيت توليد واكسن در اين استان شد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومي موسسه رازي، محمد مهدي قاسمي رئيس جهاد كشاورزي استان فارس در حاشيه بازديد از چهاردهمين نمايشگاه دام و طيور شيراز با حضور در غرفه موسسه رازي،  گفت: اين موسسه، تنها مجموعه اي در كشور است كه توان توليد واكسن هاي انساني و دام و طيور را دارد و تا كنون نيز توفيقات متعددي به دست آورده است.


وي با بيان اينكه تمام نياز كشور به واكسن هاي دامي از طريق موسسه رازي تأمين مي شود، افزود: با تنوع بخشي به محصولات اين موسسه مي توان نياز ساير حوزه ها را هم تأمين كرد زيرا اين ظرفيت در موسسه رازي وجود دارد.


وي يادآور شد: به طور ويژه در استان فارس با تكميل تجهيزات شعبه موسسه رازي، ظرفيت توليد واكسن بسيار بيشتر از قبل شده و اميدواريم  با حمايت از اين موسسه به جايگاهي كه شايسته آن است، برسيم.


رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان فارس، همچنين موفقيت هاي اين موسسه در توليد واكسن ها و فرآورده هاي بيولوژيك مورد نياز كشور را مرهون تلاش و پشتكار محققان و كارشناسان اين مجموعه بزرگ تحقيقاتي- توليدي دانست.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار