کد خبر :   340  | تاریخ خبر : 1397/02/18  | ساعت : 18:30

چهاردهمين نمايشگاه دام و طيور شيراز با حضور چشم گير موسسه رازي آغاز شد


دوره چهاردهم نمايشگاه "دام و طيور و صنايع وابسته" جنوب كشور با حضور موسسه تحقيقات واكسن و سرم سازي رازي در شيراز گشايش يافت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومي موسسه رازي، اين نمايشگاه بعد از ظهر سه شنبه با حضور شماري از مسئولان در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي فارس در شيراز آغاز به كار كرد.

موسسه رازي در اين نمايشگاه كه با حضور ٩٠ شركت داخلي برگزار شده است، ضمن معرفي گوشه اي از دستاوردها و توانمندي هاي خود در حوزه هاي پژوهشي و توليدي، با فعالان اين صنعت به تعامل مي پردازد.

همچنين اعضاي هيئت علمي و كارشناسان اين موسسه در  روزهاي برگزاري نمايشگاه با حضور در غرفه موسسه، ضمن گفت و گو با  كارشناسان و كلينيسين ها به سوالات آنان در خصوص محصولات موسسه رازي پاسخ مي دهند. 

معرفي محصولات جديد، ايجاد فرصت براي برقراري ارتباط و شناسايي شركت هاي معتبر داخلي و خارجي، آشنايي با آخرين دستاوردها و  فن آوري هاي تخصصي ارائه شده از سوي شركت كنندگان و شناخت نياز مشتريان از جمله اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.

چهاردهمين نمايشگاه دام و طيور، آبزيان، دامپزشكي و داروهاي دامي كه عصر امروز ١٨ ارديبهشت   ماه افتتاح شد تا روز جمعه ٢١ ارديبهشت از ساعت ١٥ تا ٢١ در محل  دائمي نمايشگاه هاي بين المللي شيراز واقع در شهرك گلستان داير است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار