کد خبر :   334  | تاریخ خبر : 1397/02/10  | ساعت : 13:30

اردوی علمی زیارتی بسیج اساتید در شعبه شیراز برگزار شد


اعضای بسیج اساتید موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در اردویی علمی- زیارتی ضمن بازدید از موسسه رازی شعبه شیراز و دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس از اماکن تاریخی و مذهبی این شهر بازدید کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، اعضای بسیج اساتید موسسه با حضور در موسسه رازی شعبه جنوب کشور(شیراز)، از بخش های مختلف این موسسه از جمله دستگاه تولید بخار، آب قابل تزریقPW  و WFI و سیستم هواساز سایت تولید واکسن های ویروسی طیور بازدید کردند.


دیدار با آیت الله شیخ موحد مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس و نماینده پیشین ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی این استان، از دیگر بخش های این بازدید بود؛ وی با اشاره به اهمیت و جایگاه موسسه رازی، مسئولیت پذیری، مهارت، تعهد و وجدان کاری را به عنوان مهمترین ارکان این موسسه عنوان کرد.


در ادامه دکتر شکری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و مسئول بسیج اساتید موسسه نیز، رازی را به عنوان مجموعه ای بی بدیل عنوان کرد و افزود: هر نوع فعالیت و تولیدی که در موسسه رازی انجام می دهیم  دارای باز تاب  و نگاهی ویژه است و این امر نشان از جایگاه مهم این موسسه دارد.


بازدید از اماکن تاریخی نظیر حافظیه، سعدیه، تخت جمشید، نقش رستم، باغ ارم، نارنجستان، مجموعه زندیه، زیارت بارگاه شاهچراغ و بازدید از موزه این محل و همچنین شرکت در نماز جماعت، برگزاری مسابقات و اهدا جوایز، برگزاری جلسه هم اندیشی و جلسه با مسئولین شعبه از دیگر برنامه های اردوی علمی، بصیرتی، زیارتی و سیاحتی 4 روزه بسیج اساتید موسسه رازی در شیراز بود.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار