کد خبر :   288  | تاریخ خبر : 1396/11/24  | ساعت : 16:11

به میزبانی موسسه رازی انجام شد؛

برگزاری چهار سخنرانی علمی و دو پانل تخصصی در همایش ملی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان


دبیر همایش آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با اشاره به اجرای چهار سخنرانی علمی در این همایش گفت: پانل تخصصی علمی و پانل کلینیسین ها از دیگر بخش های همایش امروز بود.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر امیر کفاشی در خصوص همایش ملی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان که امروز سه شنبه در موسسه رازی برگزار شد، گفت: این همایش با هدف آگاه سازی و ارتقای توانمندی کلینیسین ها و بهره برداران صنعت طیور برای مقابله با این بیماری و انتقال نظرات و تجارب محققان و متخصصان این حوزه برگزار شد.

وی افزود: در این همایش با توجه به محدودیت زمانی، از چهار سخنران از سازمان دامپزشکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و موسسه رازی دعوت شد تا ابعاد مختلف این بیماری مورد بررسی قرار گیرد.

دکتر کفاشی به برگزاری دو پانل تخصصی در قالب پانل علمی و پانل کلینیسین ها که از دیگر بخش های همایش امروز بود، اشاره کرد و گفت: این پانل ها به پرسش و پاسخ در خصوص موضوعات سخنرانی ها و انتقال تجارب مستقیم کلینیسین های متخصص طیور درباره موضوع همایش اختصاص داشت.

وی همچنین از تنظیم بیانیه ای در چهار بند شامل اهمیت جایگاه سازمان دامپزشکی کشور، آموزش و ترویج یافته های پژوهشی، مشکلات ساختاری صنعت طیور و اهمیت بهداشت و سلامت انسانی خبر داد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار