کد خبر :   278  | تاریخ خبر : 1396/11/21  | ساعت : 15:56

بررسی راهکار های علمی کنترل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در موسسه رازی


راهکار های علمی کنترل و مقابله با گسترش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در قالب سخنرانی های علمی و برگزاری پنل تخصصی هفته جاری در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بررسی می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، با توجه به شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، هفته جاری همایشی تخصصی در موسسه رازی برگزار و در خصوص این بیماری بحث و بررسی می شود.

در این همایش که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی درباره اهمیت بیماری آنفلوانزا و خسارت های اقتصادی این بیماری در فارم های پرورشی، دکتر علی اصغر ماکنعلی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی در خصوص نقش این سازمان در مبارزه با بیماری، دکتر محمدمهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اهمیت بیماری آنفلوانزای پرندگان در بهداشت انسان، دکتر عبدالحمید شوشتری عضو هیئت علمی موسسه رازی در ارتباط با ویروس شناسی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و بیماری زایی ویروس و دکتر وصفی مرندی در خصوص اهمیت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان سخنرانی خواهند کرد.

نوبت بعد از ظهر نیز به برگزاری نشست تخصصی کلینیسین های برجسته کشور و انتقال تجارب آنها از فارم های مبتلا به بیماری اختصاص دارد.

همایش تخصصی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان روز سه شنبه 24 بهمن ماه در موسسه رازی برگزار می شود.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار